Цифровізація та оптимізація процесів є двома основоположними стовпами в еволюції сучасної промисловості. У цьому контексті завод з виробництва мастил у Пуертольяно (Сьюдад-Реаль) став зразком завдяки своєму проекту "Секвенування виробництва", який є частиною ширшої стратегії, відомої як оптимізація LAAS (мастила, авіація, асфальти та спеціалізовані продукти).

Виробничий процес мастил Repsol

Виробничий процес мастила починається з виробничого замовлення, в якому змішуються сировина, базові оливи та добавки. Після змішування, відомого як блендинг, і відповідного контролю якості продукт пакується або завантажується в цистерну.

Проект секвенування виробництва на нашому заводі з виробництва мастил у Пуертольяно дозволяє ефективніше планувати змішування та пакування продуктів, мінімізуючи відходи та витрати на виробництво.

Історія впровадження

Раніше, між 2020 і 2022 роками, було впроваджено нове глобальне операційне планування, що стало важливим кроком у цьому напрямку, оскільки дозволило відійти від традиційних моделей планування та перейти до системи, яка надає пріоритет як потребам клієнтів, так і економічній ефективності. Цей перший крок дозволив нам знати, що виробляти, а тепер етап секвенування визначає, коли і в якому порядку це виробляти.

Оптимізація процесів

Секвенування - тобто порядок виробництва - вказує послідовно і своєчасно, коли виробляти продукти, оптимізуючи використання ресурсів, таких як змішувальні резервуари, пакувальні машини, завантажувальні відсіки для цистерн або проміжні резервуари. Все це призводить до зниження витрат і часу, забезпечуючи більшу ефективність усіх операцій.

Цей проект не тільки представляє собою значний прогрес на цьому заводі, але також є частиною серії ініціатив, спрямованих на постійне покращення у лініях мастил, асфальтів та спеціалізованих продуктів. Оптимізація рецептур мастил та оптимізація Карбонової Кривої є яскравими прикладами того, як інновації та технології можуть трансформувати складні міжкорпоративні процеси, від закупівлі сировини до виробництва та розповсюдження кінцевої продукції.

Цифрова трансформація у Repsol

Цей проект є частиною другої цифрової хвилі Repsol, у рамках глобальної ініціативи з цифрової трансформації, яка прагне покращити ефективність і конкурентоспроможність у всіх сферах діяльності компанії.

Інтеграція технологій даних та штучного інтелекту, зокрема через каталог інструментів RAIP Repsol, була важливою для досягнення цих цілей. Інструмент секвенування, який працює з січня 2024 року, є свідченням прихильності заводу до інновацій та постійного вдосконалення.

Висновок

Завод з виробництва мастил у Пуертольяно є яскравим прикладом того, як впровадження передових технологій і співпраця команди можуть призвести до більш ефективного та сталого виробництва, що відповідає очікуванням і потребам клієнтів та вимогам сучасного ринку.